Motoryzacja   »   Samochody   »   Hyundai i30 N - producent testuje wersję 4x4

Samochody

rss

Hyundai i30 N - producent testuje wersję 4x4

2019.05.06//  J. Kruczek
Hyundai i30 N to obecnie jedna z ciekawszych propozycji na rynku hot-hatchy. Producent chce aby ten model stał się jeszcze atrakcyjniejszy i szykuje wersję z napędem na wszystkie koła. Ta pojawiała się już wcześniej w plotkach, ale teraz oficjalnie potwierdzono prace nad takim modelem.
Guido Schenken reprezentujący Hyundaia w Australii udzielił wywiadu magazynowi Cars Guide. W nim przyznał, że firma zbudowała testowe prototypy Hyundaia i30 N w wersji 4x4. Producent testuje nową wersję i jeżeli wszystko pójdzie pomyślnie to auto może faktycznie trafić do sprzedaży. Tym samym będzie konkurentem dla Golfa R.
Hyundai i30 N
Hyundai i30 N Hyundai i30 N
Hyundai i30 N

Te informacje pokrywają się z ostatnimi słowami szefa dywizji N, Alberta Biermanna. Mówił on że dywizja bardzo poważnie myśli nad wprowadzeniem na rynek sportowych modeli z napędem 4x4. A to oznaczałoby że Hyundai i30 N może być pierwszym takim pojazdem firmy. Niewykluczone, że wersja Fastback również będzie dostępna z napędem 4x4.
Hyundai i30 N
Hyundai i30 N
Hyundai i30 N

Według doniesień magazynu Cars Guide napęd oraz tylne zawieszenie będzie pochodzić z modelu Kona. Oba auta zbudowano na tej samej platformie i przeszczepienie napędu 4x4 nie było wielkim problemem. Teraz musimy tylko czekać na oficjalną premierę.
Hyundai i30 N
Hyundai i30 N
Hyundai i30 N

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Hyundai i30 N - producent testuje wersję 4x4

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale LifestyleDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Hyundai i30 N - producent testuje wersję 4x4