Motoryzacja   »   Samochody   »   Jak mądrze wynająć samochód?

Samochody

rss

Jak mądrze wynająć samochód?

2018.10.03//  P. Potocki
Samochód to wciąż najwygodniejszy i najbardziej wszechstronny środek lokomocji, który może pomagać nam zarówno na długich dystansach, jak i podczas codziennego poruszania się po mieście.

Niestety, nie zawsze mamy możliwość korzystania z własnego auta. Wówczas warto skorzystać z usług wypożyczalni aut. Jak jednak robić to mądrze by nie przepłacać?

Zastanów się jakiego auta potrzebujesz

Koszt wynajmu samochodu zależy od modelu na jaki się zdecydujesz. Dlatego też jeśli poszukujesz oszczędności warto poszukać kompaktowego samochodu miejskiego niż decydować się na jedno z aut klasy premium. Na szczęście, w dzisiejszych czasach większość dobrych wypożyczalni ma w swojej ofercie zarówno auta luksusowe i sportowe, jak i samochody ze średniej półki oraz auta rodzinne. Z powodzeniem możesz więc znaleźć samochód, który będzie spełniał twoje oczekiwania a jednocześnie nie będzie drogi. Nie wierzysz? Sprawdź samochody, które znaleźć możesz w ofercie http://www.fleetcorp.pl/.
Jak mądrze wynająć samochód?
Jak mądrze wynająć samochód?
Jak mądrze wynająć samochód?

Wynajmij samochód z wyprzedzeniem
Jeśli zależy ci na tym, żeby nie przepłacać a wiesz kiedy będziesz potrzebować samochodu - zdecyduj się na jego wynajem z wyprzedzeniem. Większość wypożyczalni oferuje bowiem bardziej atrakcyjne ceny osobom, które decydują się na wypożyczenie samochodu ze wcześniejszą rezerwacją. W dzisiejszych czasach możesz wygodnie zarezerwować auto bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że odwiedzisz stronę internetową danej wypożyczalni.

Dokładnie sprawdź umowę oraz stan auta
Kolejnym, niezwykle ważnym elementem jest dokładne sprawdzenie wszystkich dokumentów związanych z zakupem auta. Sprawdź uważnie umowę i wszystkie jej warunki dotyczące np. opłat dodatkowych, warunków ubezpieczenia czy kaucji. Odbierając samochód sprawdź jego stan - jeśli znajdziesz jakiekolwiek usterki zadbaj o to, by ich opis znalazł się w protokole odbioru auta. Dzięki temu zyskasz potwierdzenie, że nie powstały one z twojej winy.

Jak widzisz, wynajęcie samochodu nie jest zadaniem trudnym, nie musi być również kosztowne. Szczególnie, jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z oferty dobrych wypożyczalni o sprawdzonej renomie.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Rally Legend 2018 w spektakularnych ujęciachWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Jak mądrze wynająć samochód?

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limitowane edycje aut    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    Robert Kubica    SUV    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Gry

  • Darksiders 3 będzie kolejną okazją na przeniesienie się w ciekawą wizję apokalipsy. Dziś...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • W sieci można oglądać już pierwszą zapowiedź najnowszego dzieła Paolo Sorrentino "Oni"...


Do góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Jak mądrze wynająć samochód?