Motoryzacja   »   Samochody   »   Jeep Cherokee - producent upiększył swojego SUVa

Samochody

rss

Jeep Cherokee - producent upiększył swojego SUVa

2018.01.17//  J. Kruczek
Jeep Cherokee ostatniej generacji odpychał wielu klientów swoim wyglądem. Samochód przez niecodzienne światła przypominał powiększony samochód zabawkowy, a nie poważny model legendarnej marki. Najwyraźniej odbiło się to mocno na sprzedaży bowiem zaprezentowany właśnie odświeżony model wrócił do klasycznej formy.
Teraz SUV może się pochwalić klasycznymi, ale nadal ostro zarysowanymi światłami. Teraz pasują one zdecydowanie lepiej do muskularnego nadwozia. Bryłą auto przypomina nieco model Compass. Tak zmodyfikowany model powinien teraz trafić w gusta znacznie większej ilości klientów. Początkowo będą dostępne trzy jednostki napędowe. Za podstawowy silnik w ofercie ma uchodzić 2,4-calowy motor Tigershark o mocy 180 KM. Następny w ofercie będzie 2,0-litrowy motor z nowego Wranglera o mocy 270 KM. Na najbardziej wymagających będzie czekać 3,2-litrowy silnik Pentastar V6 o mocy 271 KM.
Jeep Cherokee
Jeep Cherokee Jeep Cherokee
Jeep Cherokee

W ofercie pojawią się trzy wersje wyposażenia: Latitude, Overland oraz Trailhawk. Za pierwszą podstawową edycję przyjdzie nam zapłacić 25 000 dolarów, zaś kolejne wystartują od pułapu 40 000 dolarów. Póki co producent nie zdradził szczegółów wyposażenia. Na to przyjdzie pora w najbliższych miesiącach.
Jeep Cherokee
Jeep Cherokee
Jeep Cherokee
Jeep Cherokee
Jeep Cherokee

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Vuhl 05RR - sportowa maszyna oficjalnieWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Jeep Cherokee - producent upiększył swojego SUVa

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limitowane edycje aut    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    Robert Kubica    SUV    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale GryDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Jeep Cherokee - producent upiększył swojego SUVa