Motoryzacja   »   Samochody   »   Jeep Renegade - zdradzono ceny wersji 2018

Samochody

rss

Jeep Renegade - zdradzono ceny wersji 2018

2018.01.15//  J. Kruczek
Jeep Renegade okazał się strzałem w dziesiątkę. Mały crossover o wysokich terenowych możliwościach trafił w gusta klientów, którzy trzymali się z dala od paliwożernych terenówek. Model odnotował spore sukcesy i w krajach takich jak Polska znacząco podniósł wyniki marki.
Teraz do salonów trafia odświeżony model, a to oznacza, że poznaliśmy ceny. Klienci mogą sięgnąć po jednostki benzynowe 1.4 o mocach 140KM oraz 170KM oraz podstawowe 1.6 o mocy 110KM. Podstawowy model startuje od ceny 69 900 zł i jest dostępny z 5-biegową skrzynią manualną.
Jeep Renegade
Jeep Renegade Jeep Renegade
Jeep Renegade

Silniki wysokoprężne startują z cenami od pułapu 88 900 zł. Za tę kwotę otrzymamy motor 1.6 o mocy 120KM z 6-biegowym manualem. Mocniejsze jednostki 2.0 oferować będą moc 140 i 170KM. Klienci za dopłatą otrzymają napęd 4x4, który w tym modelu powinien być dla każdego priorytetem. W końcu mowa o marce Jeep. Topowa odmiana Trailhawk z silnikiem 2.0 o mocy 170KM oraz napędem na wszystkie koła i nowoczesnym 9-biegowym automatem została wyceniona na kwotę 126 500 zł. Zapewne chętnych na tego terenowego malucha nie będzie brakowało.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Vuhl 05RR - sportowa maszyna oficjalnieWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Jeep Renegade - zdradzono ceny wersji 2018

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limitowane edycje aut    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    Robert Kubica    SUV    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale LifestyleDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Jeep Renegade - zdradzono ceny wersji 2018