Motoryzacja   »   Samochody   »   Ken Block w Climbkhanie, czyli szalonym podjeździe pod górę

Samochody

rss

Ken Block w Climbkhanie, czyli szalonym podjeździe pod górę

2017.09.27//  J. Kruczek
Ken Block jest autorem popularnej Gymkhany, a niedawno pokazał Terrakhanę. Amerykański kierowca nie zwalnia tempa i pochwalił się Climbkhaną. Tym razem Block wybrał się na trasę legendarnego wyścigu górskiego Pikes Peak.

Ponownie do popisów posłużył my napędzany na wszystkie koła Ford Mustang Hoonicorn RTR V2 z 1965 roku. 1400-konna maszyna mierzy się z trasą mającą swój koniec na wysokości 4300 metrów nad poziomem morza.
Climbkhana
Climbkhana Climbkhana
Climbkhana

Kierowca pokonuje 20 kilometrów trasy cechującej się liczbą 156 zakrętów. Tradycyjnie już Block nie jechał na okrągło. Dodatkowo na trasie pojawiło się kilka przeszkód do objechania bokami. Czysta rozrywka w motoryzacyjnym wydaniu.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Equus Throwback - prezentacja sportowej maszynyWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Ken Block w Climbkhanie, czyli szalonym podjeździe pod górę

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limitowane edycje aut    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    Robert Kubica    SUV    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale ExtremeDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Ken Block w Climbkhanie, czyli szalonym podjeździe pod górę