Motoryzacja   »   Samochody   »   Lancia Delta w odświeżonej wersji. Delikatny lifting Włoszki

Samochody

rss

Lancia Delta w odświeżonej wersji. Delikatny lifting Włoszki

2013.12.29//  J. Kruczek
Lancia zdaje się być utrzymywana na rynku na siłę przez Fiata, który zamiast zainwestować w wyjątkowe projekty przykleja znaczki włoskiej marki na amerykańskie modele. Ostatnim bastionem stylistycznym Lancii jest Delta, która choć nie wszystkim się może podobać to jednak wyróżnia się na rynku. Teraz kompakt przeszedł delikatny lifting.
Lancia Delta 2014
Lancia Delta 2014 Lancia Delta 2014
Lancia Delta 2014

Projektanci Lancii przeprojektowali zderzaki, grill czy końcówki wydechu. Wszystkie zmiany choć niewielkie to wpłynęły pozytywnie na ogólną bryłę. Delta wygląda nieco bardziej nowocześnie. Zmiany w kokpicie ograniczają się do perforowanych, skórzanych foteli oraz zaktualizowanego systemu teleinformacyjnego.
Lancia Delta 2014
Lancia Delta 2014 Lancia Delta 2014
Lancia Delta 2014

Pod maskę odświeżonej Delty trafią trzy jednostki napędowe. Klienci wybiorą między dieslem 1.6 105 KM i 120 KM oraz benzyniakiem 1.4 120 KM. Te motory raczej nie pozwolą na szaleństwa na drodze. Szkoda, ponieważ Lancia niegdyś była rajdowym dominatorem i jej konstrukcje wywoływały szybsze bicie serca. Teraz pozostaje ona cieniem dla samej siebie. Premiera nastąpi w przyszłym miesiącu.
Lancia Delta 2014
Lancia Delta 2014
Lancia Delta 2014

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Źródło: wcf

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale LifestyleDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Lancia Delta w odświeżonej wersji. Delikatny lifting Włoszki