Motoryzacja   »   Samochody   »   Land Rover szykuje wyprawy do Namibi i Utah dla miłośników marki

Samochody

rss

Land Rover szykuje wyprawy do Namibi i Utah dla miłośników marki

2017.08.09//  J. Kruczek
Land Rover bardzo dba o swój wizerunek, a co za tym idzie przeprowadza wiele ciekawych imprez. Brytyjski producent właśnie zapowiedział, że szykuje wielkie wyprawy dla miłośników terenowych wypadów. Imprezy zabiorą podróżników do Namibi oraz stanu Utah.

Namibia Adventure będzie się skupiać na pięknych krajobrazach i ma w zasadzie przypominać klasyczne safari. Cała wyprawa będzie trwała osiem dni, podczas których uczestnicy poznają niesamowity świat tego pięknego afrykańskiego kraju. Utah Adventure będzie krótsza i potrwa tylko pięć dni, ale za to dostarczy iście terenowych wyzwań. W amerykańskiej przygodzie producent postawi na przeprawy w ciężkim terenie.
Land Rover
Land Rover Land Rover
Land Rover

Obie wyprawy będą okazją do jazdy nowymi modelami Discovery. Samochody zostaną przygotowane i wyposażone z myślą o przygodzie. Afrykańska przygoda będzie kosztować zainteresowanych 5 945 euro, a jej start zaplanowano na 1 maja 2018 roku. Wycieczka po Utah rozpocznie się 21 października 2017 roku, a cena wycieczki została ustalona na 5 250 euro. W cenie znalazły się przeloty, posiłki oraz wszystkie koszta podróży.

Land Rover
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Toyota Supra - prezentacja w GoodwoodWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Land Rover szykuje wyprawy do Namibi i Utah dla miłośników marki

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limitowane edycje aut    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    Robert Kubica    SUV    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale High-Tech

  • Alcatel 5V lawiruje gdzieś pomiędzy niższą i średnią klasą. Smartfon otrzymał elegancki design...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale GryDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Land Rover szykuje wyprawy do Namibi i Utah dla miłośników marki