Motoryzacja   »   Tuning   »   Lotus Evora - Mansory szykuje sportowy pakiet na salon w Genewie

Tuning

rss

Lotus Evora - Mansory szykuje sportowy pakiet na salon w Genewie

2011.02.14//  M. Grygier
Mansory to jeden z najdroższych i najbardziej ekskluzywnych zakładów tunerskich świata. Realizacje tunera zawsze wywołują wiele emocji, a teraz na deski kreślarskie trafił sportowy Lotus Evora.

Tuner przygotowywał do tej pory pakiety dla takich marek, jak Bugatti, Aston Martin, BMW, Range Rover, Maserati, Bentley czy Ferrari. Oczywiście projekty odnosiły się do najdroższych modeli tych marek, a teraz firma postanowiła przerobić nieco tańszy samochód. O ile można tak mówić o sportowym Lotusie.
Lotus Evora Mansory Lotus Evora Mansory
Lotus Evora Mansory Lotus Evora Mansory
Lotus Evora Lotus Evora

Specjalny pakiet dla Evory zostanie zaprezentowany podczas tegorocznych targów w Genewie. Tuner nie zdradził, jakie modyfikacje zostaną zastosowane. Jednak już przed premierą możemy podziwiać wizualizację samochodu, który wprowadzi Lotusa na tuningowe salony.

Zdjęcia pokazują, że wszystkie dodatkowe elementy bodykitu zostaną wykonane z włókna węglowego. Przełoży się to na obniżenie masy i znaczne polepszenie osiągów samochodu. Nie wiadomo, jakie zmiany zajdą w silniku i czy wogóle będzie to potrzebne. Wszystkie szczegóły odnośnie specyfikacji poznamy podczas genewskiej imprezy.
Mansora tuninguje zazwyczaj ekskluzywne samochody, a ilość wyprodukowanych pakietów ogranicza się do kilku sztuk. Współpraca z Lotusem może oznaczać zwiększenie ilości samochodów wyjeżdżających z warsztatów tunera. Pozostaje jedynie czekać na ujawnienie szczegółów pakietu i cen, które przyjdzie zapłacić za uszlachetnienie samochodu.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Źródło: Autocar, v10.pl

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale SportDo góry  //  Motoryzacja   »   Tuning   »   Lotus Evora - Mansory szykuje sportowy pakiet na salon w Genewie