Motoryzacja   »   Samochody   »   Lucid Air - prezentacja nowej luksusowej limuzyny elektrycznej

Samochody

rss

Lucid Air - prezentacja nowej luksusowej limuzyny elektrycznej

2016.12.16//  J. Kruczek
Lucid Motors zaprezentowało po wielu wcześniejszych zajawkach swój pierwszy elektryczny model.  Lucid Air ma za zadanie walczyć na rynku z Teslą Model S oraz z innymi luksusowymi samochodami. Wygląda na to, że auto ma wszelkie atuty, aby podjąć tą walkę.

Ceny nowego modelu wystartują od pułapu 160 000 dolarów. Za tę cenę dostaniemy luksusowy samochód w ciekawym nadwoziu. Za jego napęd będzie odpowiadał układ z dwóch silników elektrycznych o łącznej mocy 1000 KM. Taki zestaw pozwoli osiągnąć setkę w czasie zaledwie 2,5 s.
Lucid Air
Lucid Air Lucid Air
Lucid Air

Klienci będą mogli wybrać zestaw baterii o pojemności 100 bądź 130 kWh. Auto ma się legitymować zasięgiem na poziomie 400 mil. We wnętrzu znajdziemy luksus i minimalizm. Sprzedaż ma wystartować od 2018 roku, ale już można się zapisywać. Zamówienia trzeba okrasić zaliczką w wysokości 25 000 dolarów. Producent zapowiada, że pierwsze 250 egzemplarzy zostanie wydanych klientom w najbardziej doposażonej wersji za minimalną cenę.
Lucid Air
Lucid Air
Lucid Air
Lucid Air
Lucid Air
Lucid Air

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
BMW X5 2019 - SUV podczas testówWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Lucid Air - prezentacja nowej luksusowej limuzyny elektrycznej

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limitowane edycje aut    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    Robert Kubica    SUV    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Najnowszej zapowiedzi doczekał się właśnie nowy film producentów ze studia Blumhouse, który wręcz...

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale LifestyleDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Lucid Air - prezentacja nowej luksusowej limuzyny elektrycznej