Motoryzacja   »   Samochody   »   Mazda BT-50 - pickupy mogą być ładne

Samochody

rss

Mazda BT-50 - pickupy mogą być ładne

2020.06.20//  J. Kruczek
Mazda BT-50 jest na świecie bardzo popularnym pickupem, którego niestety nie można kupić w Polsce. Szkoda, ponieważ właśnie zadebiutowała najnowsza odsłona modelu i pokazuje, że wół roboczy może wyglądać fantastycznie.
Pickup wykorzystuje język designerski Kodo, charakterystyczny dla modeli japońskiej marki. Dzięki temu Mazda BT-50 zdecydowanie zasługuje na miano jednego z najpiękniejszych pickupów. Technicznie samochód bazuje na platformie Isuzu wykorzystywanej w modelu D-MAX, więc możemy być spokojni o właściwości jezdne.
Mazda BT-50
Mazda BT-50 Mazda BT-50
Mazda BT-50

Pod maską pracuje 3-litrowy diesel generujący moc 190 KM i moment obrotowy 450 Nm. Napęd może trafiać na wszystkie koła bądź na tylną oś za pośrednictwem 6-biegowej skrzyni manualnej lub automatycznej. Producent planuje także modele z mniejszymi silnikami, ale na razie nie zdradza szczegółów.

Część elementów wyposażenia pochodzi również z Isuzu, choć projektanci Mazdy zadbali o eleganckie wnętrze. Mazda BT-50 niestety nie trafi do Europy. Na początek głównym rynkiem będzie Australia.
Mazda BT-50
Mazda BT-50
Mazda BT-50
Mazda BT-50
Mazda BT-50
Mazda BT-50
Mazda BT-50
Mazda BT-50
Mazda BT-50

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Skoda Octavia RS - bliskie spojrzenie na wersję 2020Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Mazda BT-50 - pickupy mogą być ładne

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale SportDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Mazda BT-50 - pickupy mogą być ładne