Motoryzacja   »   Samochody   »   Mazda MX-5 - japoński producent odświeżył swojego roadstera

Samochody

rss

Mazda MX-5 - japoński producent odświeżył swojego roadstera

2019.12.19//  J. Kruczek
Mazda odświeżyła model MX-5 na 2020 rok. Producent ograniczył się do drobnych modyfikacji oraz owych elementów wyposażenia. Wygląd auta się nie zmienił, a mechanicznie mamy do czynienia z dobrze znanymi rozwiązaniami.
Na razie odświeżony roadster zadebiutował na japońskim rynku, a w przeciągu kilku miesięcy powinien się pojawić w innych częściach globu. Nie zdecydowano się na modyfikacje elementów mechanicznych. Te zapewniają nadal świetną zabawę na drodze, więc nie było potrzeby wprowadzania zmian. Poprawił się poziom komfortu dzięki lepszemu wyposażeniu oraz nowym materiałom wykończenia wnętrza. Kokpit roadstera ma teraz być zdecydowanie bardziej luksusowy.
Mazda MX-5
Mazda MX-5 Mazda MX-5
Mazda MX-5

Mazda MX-5 od teraz będzie się mogła pochwalić systemem wykrywania pieszych po zmroku oraz awaryjnym systemem hamowania. W opcji pojawi się wydajniejszy układ hamulcowy marki Brembo. Lifting objął również klasyczne rozwiązania. Do oferty dodano nowy lakier Polymetal Grey znany z Mazdy 3. W ofercie pojawił się także nowy jasny materiał dachu czy kilka dodatkowych wzorów felg. Niedługo marka powinna ujawnić szczegóły dalszej dystrybucji.
Mazda MX-5
Mazda MX-5
Mazda MX-5
Mazda MX-5
Mazda MX-5
Mazda MX-5
Mazda MX-5
Mazda MX-5
Mazda MX-5

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Mazda MX-5 - japoński producent odświeżył swojego roadstera

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Mazda MX-5 - japoński producent odświeżył swojego roadstera