Motoryzacja   »   Samochody   »   McLaren 720S Stealth - MSO prezentuje nowy projekt

Samochody

rss

McLaren 720S Stealth - MSO prezentuje nowy projekt

2018.11.21//  J. Kruczek
McLaren Special Operations regularnie publikuje zdjęcia swoich projektów realizowanych na specjalne zlecenia. Ostatnim superautem stworzonym przez oddział brytyjskiej marki jest efektowny McLaren 720S Stealth.
Nieco zabawna jest tu nazwa nawiązująca do myśliwców niewidzialnych dla radarów. To auto z pewnością nie pozostanie niezauważone na żadnej drodze. McLaren 720S Stealth może się pochwalić szarym lakierem Sarthe Grey. Ten konkretny kolor nawiązuje do McLarena F1 GTR, który w 1995 roku wygrał w Le Mans. Nadwozie zostało ozdobione ręcznie malowanymi czerwonymi liniami. Ich naniesienie zajęło 200 godzin pracy.
McLaren 720S Stealth
McLaren 720S Stealth McLaren 720S Stealth
McLaren 720S Stealth

Czerwone detale zostały umieszczone także na ciemnych 10-ramiennych felgach. Także w kabinie prym wiedzie podobna kolorystyka wzbogacona o elementy z gołego włókna węglowego. Z tego materiału wykonano kratki nawiewów, czy osłonę konsoli centralnej oraz klamki. Jeżeli chodzi o pozostałą część wnętrza to zdobi je Alcantara mieszająca się z czerwoną skórą.
McLaren 720S Stealth
McLaren 720S Stealth
McLaren 720S Stealth

McLaren 720S Stealth prezentuje się wyśmienicie. Niestety nie wspomniano czy zaszły jakieś zmiany w napędzie. Przypomnijmy, że sercem w seryjnym modelu jest 4-litrowy, podwójnie doładowany silnik V8 o mocy 710 KM i momencie obrotowym 770 Nm. Takie serce pozwala osiągać setkę w czasie zaledwie 2,9 s.

McLaren 720S Stealth
McLaren 720S Stealth
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
McLaren 720S Stealth - MSO prezentuje nowy projekt

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale SportDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   McLaren 720S Stealth - MSO prezentuje nowy projekt