Motoryzacja   »   Samochody   »   McLaren "Grand Tourer" - brytyjskie GT na pierwszych fotografiach

Samochody

rss

McLaren "Grand Tourer" - brytyjskie GT na pierwszych fotografiach

2019.04.05//  J. Kruczek
McLaren pracuje nad nowym modelem występującym pod nazwą roboczą "Grand Tourer". Pierwsze GT marki zostało zapowiedziane podczas tegorocznego salonu samochodowego w Genewie, czyli stosunkowo niedawno. A dziś możemy zobaczyć pojazd na pierwszych zdjęciach.
McLaren "Grand Tourer" co prawda na oficjalnych fotografiach nadal jest w kamuflażu, ale i tak możemy dojrzeć wiele szczegółów. I bryła samochodu czy design świateł pokazują, że faktycznie szykuje się najbardziej elegancki model brytyjskiej marki. McLaren w końcu będzie posiadał w ofercie prawdziwe luksusowe GT.
McLaren "Grand Tourer"
McLaren "Grand Tourer" McLaren "Grand Tourer"
McLaren "Grand Tourer"

Stylistycznie mamy tu ciekawą mieszankę eleganckiej linii charakterystycznej dla aut GT z detalami pochodzącymi z supersamochodów. Takie detale, jak ostro zarysowane zderzaki, dyfuzor czy duże wloty powietrza jasno nam mówią, że projektanci nie zapomnieli o iście sportowych wrażeniach z jazdy. McLaren "Grand Tourer" ma zostać zaprezentowany w maju. Wygląda więc na to, że już niedługo dowiemy się wszystkiego o nowej zabawce z Woking.
McLaren "Grand Tourer"
McLaren "Grand Tourer"
McLaren "Grand Tourer"

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Rally Estonia 2019 - efektowne ujęcia z rajduWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
McLaren "Grand Tourer" - brytyjskie GT na pierwszych fotografiach

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limitowane edycje aut    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

  • Często grasz  godzinami, a kiedy skończysz, czujesz, że twoje plecy i szyja cię bolą...

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   McLaren "Grand Tourer" - brytyjskie GT na pierwszych fotografiach