Motoryzacja   »   Samochody   »   McLaren P1 - pierwszy rekord sprzedaży na aukcji

Samochody

rss

McLaren P1 - pierwszy rekord sprzedaży na aukcji

2017.03.20//  J. Kruczek
McLaren P1 jest niesamowita konstrukcją zaliczającą sie do ścisłej czołówki hipersamochodów. Zaawansowany technologicznie model zdumiewa pod każdym kątem, a teraz może do niesamowitości dopisać spory sukces na aukcji.

Hiperauto zostało oddane pod młotek podczas wydarzenia Amelia Island Concours. Na imprezie zbierają się kolekcjonerzy z całego świata. McLaren P1 w wyjątkowym wydaniu został ostatecznie zlicytowany za 2,39 mln dolarów. Kwota jest spora jak za dość świeży i używany samochód. Jednak P1 już zyskuje na wartości. Warto podkreślić, że nie było to najdroższe auto aukcji.
McLaren P1
McLaren P1 McLaren P1
McLaren P1

Kolekcjonerzy licytowali takie cuda, jak Ferrari F40 Mike'a Tysona, Bugatti Veyron czy wyścigowe Porsche. Wspomnianego P1 wyróżniał unikatowy kolor Professor 2 Blue, a fotele nawiązują do Ferrari 365 GTB/4 Daytona. Poza tymi zmianami względem serii reszta pozostała standardowa. Mimo to drugiego takiego McLarena nie ma na drogach.
McLaren P1
McLaren P1
McLaren P1

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
BMW M3 CS - sedan w oficjalnym klipieWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
McLaren P1 - pierwszy rekord sprzedaży na aukcji

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limitowane edycje aut    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    Robert Kubica    SUV    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

W dziale KulturaDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   McLaren P1 - pierwszy rekord sprzedaży na aukcji