Motoryzacja   »   Samochody   »   McLaren rośnie w siłę na rynku superaut

Samochody

rss

McLaren rośnie w siłę na rynku superaut

2017.01.09//  J. Kruczek
Ferrari i Lamborghini kojarzą się ze ścisłą czołówką supersamochodów, ale od niedawna mają bardzo mocnego konkurenta. W ostatnim czasie McLaren notuje największe wzrosty sprzedaży spośród wszystkich producentów supersamochodów. W ostatnim roku marka zanotowała dwukrotny wzrost sprzedaży, a słupki ciągle rosną.

W zeszłym roku salony marki opuściło aż 3286 egzemplarzy. Producent sam przyznał, że nie spodziewał się tak wysokiego zainteresowania samochodami marki. Największym popytem cieszy się McLaren 570S, który długo był w ofercie producenta najtańszym samochodem. Po wprowadzeniu modelu 540C to on przejął pałeczkę. Najmocniejsze modele marki trafiły do 1255 nabywców.
McLaren
McLaren McLaren
McLaren

McLaren niedawno świętował wyprodukowanie dziesięciotysięcznego auta. Marka ma bardzo odważne plany i według ostatnich zapowiedzi do 2022 roku McLaren zaprezentuje 15 nowych modeli. Pierwszy z nich ma się pojawić w Genewie, a będzie to następca modelu 650S.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
BMW M3 CS - sedan w oficjalnym klipieWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
McLaren rośnie w siłę na rynku superaut

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limitowane edycje aut    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    Robert Kubica    SUV    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

W dziale KulturaDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   McLaren rośnie w siłę na rynku superaut