Motoryzacja   »   Samochody   »   Mercedes AMG GT 4-Door - do oferty trafił fabryczny pakiet stylistyczny

Samochody

rss

Mercedes AMG GT 4-Door - do oferty trafił fabryczny pakiet stylistyczny

2018.12.28//  J. Kruczek
Mercedes AMG GT 4-Door jest sam w sobie bardzo efektownym samochodem. Wraz z wyższymi wersjami dochodzi w nim także więcej agresji dzięki różnym dodatkom aerodynamicznym. Jednak zawsze może być lepiej i tym razem sam producent wyszedł naprzeciw oczekiwaniom wypuszczając na rynek pakiet stylistyczny znany z wersji Edition 1.
Producent zdecydował się uzupełnić ofertę o dodatki nadwozia znacząco dodające pazura całości. Klienci będą mogli skorzystać z pakietu składającego się z dodatkowego spojlera przedniego zderzaka czy większych wlotów. Na tyle znajdziemy nowy zderzak z przeprojektowanym dyfuzorem a także znacznie większą lotkę wieńczącą klapę bagażnika.
Mercedes AMG GT 4-Door
Mercedes AMG GT 4-Door Mercedes AMG GT 4-Door
Mercedes AMG GT 4-Door

Co ważne nowy pakiet jest dedykowany dla wszystkich wersji Mercedesa AMG GT 4-Door. Dzięki temu nadamy agresji zarówno najsłabszej odsłonie limuzyny, jak i jej najmocniejszej wersji. W niemieckich salonach zestaw wyceniono na 3 391 euro.

Dla przypomnienia warto podkreślić, że Mercedes AMG GT 4-Door w topowej odsłonie GT 63 S jest napędzany przez czterolitrowy motor V8 o mocy 630 KM. Limuzyna osiąga setkę w czasie około 3,1 s i gna z maksymalną prędkością 320 km/h.
Mercedes AMG GT 4-Door
Mercedes AMG GT 4-Door
Mercedes AMG GT 4-Door

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Mercedes AMG GT 4-Door - do oferty trafił fabryczny pakiet stylistyczny

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale GryDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Mercedes AMG GT 4-Door - do oferty trafił fabryczny pakiet stylistyczny