Motoryzacja   »   Samochody   »   Mercedes CLA Shooting Brake - polski debiut stylowego modelu

Samochody

rss

Mercedes CLA Shooting Brake - polski debiut stylowego modelu

2019.07.08//  J. Kruczek
Mercedes CLA Shooting Brake trafił do oferty polskich salonów, dzięki czemu poznaliśmy ceny stylowego kombi. Zainteresowani klienci muszą przygotować co najmniej 130 600 zł. Za tę kwotę dostaniemy bazową wersję z silnikiem o mocy 136 KM i z manualną skrzynią biegów.
Podstawowa wersja CLA 180 wykorzystuje silnik o pojemności 1,3 l. Jednostka zapewnia przyspieszenie do setki w czasie 9,6 s. Ta sama jednostka jest też dostępna w wersji o mocy 163 KM, co w połączeniu z siedmiobiegową skrzynią automatyczną da nam przyspieszenie rzędu 8,4 s. Ta wersja to już koszt 143 500 zł.
Mercedes CLA Shooting Brake
Mercedes CLA Shooting Brake Mercedes CLA Shooting Brake
Mercedes CLA Shooting Brake

Dla klientów poszukujących czegoś żwawszego przygotowano modele z dwulitrowym silnikiem. CLA 220 i 250 oferują odpowiednio moc 190 KM oraz 224 KM. W opcji można skorzystać z napędu 4Matic, za który trzeba zapłacić dodatkowe 9 500 zł. Wymienione edycje wyceniono odpowiednio na 155 300 zł i 170 000 zł.
Mercedes CLA Shooting Brake
Mercedes CLA Shooting Brake
Mercedes CLA Shooting Brake

Nie zabrakło również jednostek wysokoprężnych. Oferta zaczyna się na silniku 1,5 opracowanym wraz z Renault. Mercedes CLA Shooting Brake z 116-konnym motorem to koszt co najmniej 137 400 euro. Dwulitrowe silniki o mocach 150 KM i 190 KM z ośmiobiegowymi skrzyniami automatycznymi kosztują odpowiednio 159 900 zł oraz 170 900 zł. Mercedes CLA Shooting Brake Cenowo wchodzi na terytorium klasy C, ale mimo to powinien znaleźć sporą grupę zadowolonych odbiorców.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Mercedes CLA Shooting Brake - polski debiut stylowego modelu

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale High-Tech

  • Wiele osób zastanawia się, czy warto kupić iPada. Warto zaznaczyć, że jest to jeden z flagowych...

W dziale LifestyleDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Mercedes CLA Shooting Brake - polski debiut stylowego modelu