Motoryzacja   »   Samochody   »   Mercedes E All-Terrain - powstanie kolejne terenowe kombi

Samochody

rss

Mercedes E All-Terrain - powstanie kolejne terenowe kombi

2016.09.18//  J. Kruczek
Podczas paryskiego salonu samochodowego Mercedes pokaże kilka nowości. Największą gwiazdą będzie model AMG GT Roadster, ale obok niego na stoisku marki pojawią się takie ciekawostki, jak E All-Terrain.

Producent zdecydował się wypuścić na rynek uterenowioną wersję najnowszej E-klasy w nadwoziu kombi. W tej chwili nie posiadamy żadnych informacji na temat szczegółów nowego modelu. Wiadomo, że jeżeli chce rywalizować z takimi pojazdami, jak Volvo V90 Cross Country to musi być bardzo wszechstronnym pojazdem. Możemy się spodziewać bardzo dobrego wyposażenia oraz dodatków przydatnych w podróży. Dobrą trakcję poza utwardzonymi drogami ma zapewnić napęd 4Matic oraz aktywne zawieszenie.
Mercedes klasy E All-Terrain
Mercedes klasy E All-Terrain Mercedes klasy E All-Terrain
Mercedes klasy E All-Terrain

Zapewne gama silnikowa pozostanie podobna, jak w przypadku podstawowego kombi. Zapewne w ofercie pojawią się 4 i 6-cylindrowe jednostki oraz hybryda. Niewykluczone, że z czasem pojawi się wersja AMG. Przynajmniej mogłaby top być odpowiedź na plany Audi zakładające stworzenie RS6 Allroad. Wszystkie tajemnice nowego modelu poznamy w przyszłym miesiącu.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Mercedes E All-Terrain - powstanie kolejne terenowe kombi

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale ExtremeDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Mercedes E All-Terrain - powstanie kolejne terenowe kombi