Motoryzacja   »   Samochody   »   Mercedes GLA - nowy crossover zaliczył wzrost cen

Samochody

rss

Mercedes GLA - nowy crossover zaliczył wzrost cen

2020.03.13//  J. Kruczek
Mercedes GLA doczekał się niedawno nowej generacji i ta właśnie debiutuje w salonach marki. Auto stało się bardziej eleganckie i nowoczesne, ale pociągnęło to za sobą spory wzrost ceny.
Ofertę otwiera model w wersji Style ze 163-konnym silnikiem benzynowym o pojemności 1,3 l i trzeba za niego wyłożyć kwotę 158 200 zł. To o ponad 20 tysięcy więcej niż bezpośredni konkurenci od Audi i BMW. W przypadku Mercedesa mamy jednak otrzymać znacznie lepsze wyposażenie standardowe. Podstawowy model oferuje takie gadżety, jak kamery cofania, system MBUX, cyfrowe instrumenty, automatyczną klimatyzację, czy reflektory LED oraz 17-calowe felgi. Nie zabraknie również szeregu systemów wspomagających kierowcę.
Mercedes GLA
Mercedes GLA Mercedes GLA
Mercedes GLA

Klienci będą mogli również skorzystać z długiej listy dodatków. W przypadku mocniejszej wersji GLA 250 z 224-konnym silnikiem cena wzrasta do 172 400 zł. Model z napędem 4Matic wyceniono na 181 900 zł. W ofercie znalazły się także dwa diesle 200d i 220d z cenami odpowiednio 168 500 zł i 179 900 zł.

Mercedes GLA trafił do salonów także w wersji startowej Edition 1. W tym wypadku do podstawowego modelu należy doliczyć 25 888 zł. W tej cenie klienci otrzymają między innymi pakiety stylistyczne AMG.
Mercedes GLA
Mercedes GLA
Mercedes GLA
Mercedes GLA
Mercedes GLA
Mercedes GLA

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Mercedes GLA - nowy crossover zaliczył wzrost cen

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale GryDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Mercedes GLA - nowy crossover zaliczył wzrost cen