Motoryzacja   »   Tuning   »   Mercedes SLS AMG Roadster - delikatne modyfikacje od Senner Tuning

Tuning

rss

Mercedes SLS AMG Roadster - delikatne modyfikacje od Senner Tuning

2013.03.23//  J.Kruczek
Mercedes SLS AMG Roadster jest uznawany za jednego z najlepszych roadsterów na rynku. Niemiecki pojazd pozwala zarówno poszaleć na torze, jak i potoczyć się przez bulwary w słoneczne dni. Część jego właścicieli chciałoby się jeszcze bardziej wyróżnić z tłumu i w tej kwestii powinni się zgłosić do tunera.
Mercedes SLS AMG Senner Tuning
Mercedes SLS AMG Senner Tuning Mercedes SLS AMG Senner Tuning
Mercedes SLS AMG Senner Tuning

Senner Tuning  przygotowało specjalny pakiet, który w delikatny sposób podkreśla sportowy charakter roadstera. Nie obeszło się też bez zwiększenia mocy, choć w tym wypadku uzyskano niewiele koni więcej.

Przyrost mocy wynosi 35 KM, ponieważ zabrakło zmian w oprogramowaniu silnika. Zamiast tego pojawiły się wydajniejsze filtry powietrza oraz nowy układ wydechowy. Senner wymienił też zawieszenie na odpowiednik firmy KW i zamontował felgi Schmidt Revolution z oponami Hankook. W ten sposób roadster powinien jeszcze lepiej się prowadzić na krętych trasach. Prezentowany pakiet nie powala ilością zmian, ale stanowi ciekawą propozycję dla osób chcących się wyróżnić, a nie potrzebujących ekstremalnych modyfikacji.

Mercedes SLS AMG Senner Tuning
Mercedes SLS AMG Senner Tuning
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Źródło: worldcarfans


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Mercedes SLS AMG Roadster - delikatne modyfikacje od Senner Tuning

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale LifestyleDo góry  //  Motoryzacja   »   Tuning   »   Mercedes SLS AMG Roadster - delikatne modyfikacje od Senner Tuning