Motoryzacja   »   Tuning   »   Mercedes SLS AMG - dyskretne zmiany od Inden Design

Tuning

rss

Mercedes SLS AMG - dyskretne zmiany od Inden Design

2012.06.23//  J. Kruczek
Mercedes SLS AMG to prawdziwa perła w ofercie niemieckiego producenta. Samochód jest piękny, luksusowy i bardzo drogi. Mimo kosztów tunerzy bardzo chętnie sięgają po ten model, często nadając mu jeszcze więcej stylu i smaku.

Prezentowany dziś Gullwing został przygotowany przez firmę Inden Design. Tuner nie zdecydował się na ekstremalne zmiany, a jedynie podkreślił naturalne piękno samochodu. Oprócz kilku zmian widocznych na zewnątrz zadbano również o odpowiedni zastrzyk mocy. W ten sposób posiadacze SLSa będą mogli jeszcze szybciej podróżować.
Mercedes SLS AMG Inden Design
Mercedes SLS AMG Inden Design Mercedes SLS AMG Inden Design
Mercedes SLS AMG Inden Design

Inżynierowie wymienili seryjny układ hamulcowy na swoją autorską konstrukcję. To w połączeniu z przeprogramowaną elektroniką zaowocowało znacznym wzrostem mocy. Podstawowe 571 KM wzrosło do 613 KM. Oczywiście to się odbiło na osiągach, choć tuner nie zdradził oficjalnych wartości.

Samochód osadzono na 21-calowych, dwukolorowych felgach obutych w opony Continental Sport Contact. Nie mogło też zabraknąć gwintowanego, regulowanego zawieszenia, które obniżyło nadwozie. W ten sposób bez wykonywania dodatkowych elementów nadwozia uzyskano rewelacyjny efekt wizualny. SLS zyskał wiele mimo bardzo dyskretnych zmian i z pewnością takie rozwiązanie znajdzie swoich zwolenników.
Mercedes SLS AMG Inden Design
Mercedes SLS AMG Inden Design Mercedes SLS AMG Inden Design
Mercedes SLS AMG Inden Design

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Źródło: carscoop, v10.pl


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Mercedes SLS AMG - dyskretne zmiany od Inden Design

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale KulturaDo góry  //  Motoryzacja   »   Tuning   »   Mercedes SLS AMG - dyskretne zmiany od Inden Design