Motoryzacja   »   Samochody   »   Mercedes klasy E All-Terrain debiutuje na polskich drogach

Samochody

rss

Mercedes klasy E All-Terrain debiutuje na polskich drogach

2017.03.15//  J. Kruczek
Mercedes pozostawał w tyle za konkurencją w kwestii terenowych kombi, których popularność stale rośnie. W tym roku jednak na drogi wyjechał model klasy E All-Terrain. Auto jest już dostępne w naszych salonach, a to oznacza, że możemy się przyjrzeć cenom tego kombi z terenowymi aspiracjami.

Prezentowany model jest dostępny jedynie w wersji E220d z silnikiem o mocy 194KM i 9-stopniową automatyczną skrzynią biegów. Takie zestawienie pozwala autu na osiąganie setki w czasie 8s oraz na osiągnięcie prędkości maksymalnej 232 km/h. Ten ciekawy model został wyceniony na minimum 251 100 zł. Taka kwota plasuje go w środku stawki. Za Audi Allroad trzeba zapłacić 279 900 zł, a Volvo Cross Country to wydatek 239 700zł.
Mercedes klasy E All-Terrain
Mercedes klasy E All-Terrain Mercedes klasy E All-Terrain
Mercedes klasy E All-Terrain

All-Terrain oferuje prześwit zwiększony o 35mm, a dzięki zastosowaniu pneumatycznego zawieszenia można dostosowywać wysokość zawieszenia do konkretnych potrzeb. W standardzie dostaniemy napęd 4Matic oraz 19-calowe koła odziane w opony o szerszym profilu. Nadwozie jest chronione przez nakładki na nadkolach i osłony z przodu i z tyłu. Ciekawe czy nowy model zostanie dobrze przyjęty przez rynek.
Mercedes klasy E All-Terrain
Mercedes klasy E All-Terrain
Mercedes klasy E All-Terrain

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Mercedes klasy E All-Terrain debiutuje na polskich drogach

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Mercedes klasy E All-Terrain debiutuje na polskich drogach