Motoryzacja   »   Samochody   »   Mini Baker Street i Bayswater formą uczczenia Igrzysk Olimpijskich w Londynie

Samochody

rss

Mini Baker Street i Bayswater formą uczczenia Igrzysk Olimpijskich w Londynie

2012.01.23//  J. Kruczek
Igrzyska Olimpijskie są zawsze powodem do dumy dla krajów organizujących zawody.  Nie inaczej jest w przypadku Wielkiej Brytanii, co można zobaczyć miedzy innymi w posunięciach przedsiębiorców.

Marka Mini postanowiła uczcić Igrzyska w Londynie wypuszczając dwie specjalne edycje swojego hatchbacka: Bayswater i Baker Street. Oba modele trafią do salonów wiosną bieżącego roku. Baker Street ma być przeznaczony dla indywidualistów lubiących ekstrawagancję.
Mini Bayswater
Mini Bayswater Mini Bayswater
Mini Bayswater

Z zewnątrz samochód polakierowano na szaro i ozdobiono dwoma czarnymi pasami. Jasna karoseria kontrastuje z czarnymi, 16-calowymi kołami. W modelach Mini Cooper znajdziemy też dach pomalowany na czarno z napisem "Baker Street". Wewnątrz znajdziemy unikalną kolorystykę kokpitu i skórzanej tapicerki oraz emblematy "Baker Street"
Mini Bayswater
Mini Bayswater Mini Bayswater
Mini Bayswater

Bayswater będzie się wyróżniać błękitnym lakierem, ciekawymi lusterkami, 17-calowymi obręczami oraz podobnie jak "Baker Street" czarnym dachem. We wnętrzu postawiono na skórzaną tapicerkę z kontrastującymi przeszyciami, nakładki na progi oraz elementy pokryte fortepianową czernią. Olimpijskie Mini niestety nie otrzymały jeszcze ceny, ale patrząc na małą ilość przeróbek i brak informacji o limicie produkcji to nie powinna ona zwalać z nóg.
Mini Baker Street
Mini Baker Street Mini Baker Street
Mini Baker Street
Mini Baker Street

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Źródło: carsession, v10.pl


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Mini Baker Street i Bayswater formą uczczenia Igrzysk Olimpijskich w Londynie

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale High-Tech

W dziale ExtremeDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Mini Baker Street i Bayswater formą uczczenia Igrzysk Olimpijskich w Londynie