Motoryzacja   »   Samochody   »   Mini Countryman w roli ciekawego mobilnego pianina

Samochody

rss

Mini Countryman w roli ciekawego mobilnego pianina

2018.06.12//  J. Kruczek
Mini Countryman jest najbardziej praktycznym modelem brytyjskiej marki. Wykorzystał to sam producent angażując się w pewien program muzyczny i zmieniając swoje auto w mobilne pianino.
Widoczny na materiałach egzemplarz jest częścią ciekawej inicjatywy Sing For Hope. Producent poddał modyfikacjom tył crossovera. W efekcie bagażnik wypełnił mechanizm automatycznie wysuwający instrument. Cała mechanika została skryta za kolorową osłoną.
Mini Countryman
Mini Countryman Mini Countryman
Mini Countryman

Podobny wzór znalazł się także na dachu oraz osłonach lusterek. Takie malowanie powstało, ponieważ cała inicjatywa ma na celu rozweselanie mieszkańców betonowej dżungli. Szkoda tylko, że firma nie pokusiła się o oklejenie całego samochodu. Co ważne przechodnie w Nowym Jorku będą mogli swobodnie podchodzić do muzycznego Mini Countrymana i pograć sobie na keyboardzie.

Mini Countryman
Sam program Sing For Hope polega na rozstawieniu 51 pianin w Nowym Jorku. Chodzi o to, aby każdy mógł podejść do instrumentu i zagrać coś niosąc nieco rozrywki ludziom. Część z instrumentów stanie na terenach szkół, aby uczniowie mogli zaznać nieco kultury. W sieci powinny się za jakiś czas pojawić nagrania koncertów w Countrymanie.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Vuhl 05RR - sportowa maszyna oficjalnieWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Mini Countryman w roli ciekawego mobilnego pianina

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limitowane edycje aut    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    Robert Kubica    SUV    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale GryDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Mini Countryman w roli ciekawego mobilnego pianina