Motoryzacja   »   Samochody   »   Nissan 370Z ma się doczekać tańszego i ciekawszego następcy

Samochody

rss

Nissan 370Z ma się doczekać tańszego i ciekawszego następcy

2015.12.26//  J. Kruczek
Nissan 370Z już niedługo ma opuścić rynek. Samochód nie należy do najpopularniejszych głównie ze względu na znacznie tańszych i bardziej zadziornych konkurentów. Producent dostrzegł problem i już pracuje nad nową generacją, która ma być ciekawsza i znacznie tańsza.

W tej chwili nie wiadomo jak będzie dokładnie wyglądać nowa generacja. Coraz częściej się mówi, że Nissan pójdzie niemal w całości w sportowe crossovery, ale budowa sportowego coupe jako następcy modelu 370Z nie wydaje się odpowiednią drogą. Taki model jako oddzielna konstrukcja zapewne by się sprzedał, ale w następcy sportowego coupe upatrujemy raczej nowego lekkiego auta z małymi ale mocnymi silnikami.
Nissan 370Z
Nissan 370Z Nissan 370Z
Nissan 370Z

Dobrze skrojone coupe mogłoby zagrozić Maździe MX-5, czy zapowiadanej Toyocie S-FR. Ostatnio czysto sportowe modele cieszą się duża popularnością. To może być szansa dla Nissana, który potrafi robić ciekawe auta o ile dobrze się nad nimi zastanowi. Wystarczy popatrzeć na Juke'a czy GT-Ra. Czekamy z niecierpliwością na pierwsze konkretne informacje na temat następcy 370Z.
Nissan 370Z
Nissan 370Z Nissan 370Z
Nissan 370Z

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Źródło: carscoops


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Nissan 370Z ma się doczekać tańszego i ciekawszego następcy

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale SportDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Nissan 370Z ma się doczekać tańszego i ciekawszego następcy