Motoryzacja   »   Samochody   »   Nissan GT-R w wersji dedykowanej tenisistce Naomi Osaka

Samochody

rss

Nissan GT-R w wersji dedykowanej tenisistce Naomi Osaka

2018.12.21//  J. Kruczek
Naomi Osaka od niedawna jest oficjalną ambasadorką marki Nissan. Tenisistka współpracuje z firmą od jesieni i już teraz doczekała się specjalnej wersji auta. A postawiono na flagowy model GT-R. Producent przygotuje zaledwie 50 egzemplarzy i udostępni je tylko w Japonii.
Nissan GT-R dedykowany tenisistce będzie przede wszystkim wyróżniał się kolorami. Przygotowano trzy specjalne lakiery. Klienci wybiorą lakier Midnight Opal, Brilliant White bądź Meteor Flake Black Pearl. W specjalnej wersji znajdziemy w pełni LEDowe oświetlenie oraz tylny spojler z gołego karbonu. W każdej sztuce umieszczono specjalną tabliczkę informującą o wersji i numerze egzemplarza.
Nissan GT-R
Nissan GT-R Nissan GT-R
Nissan GT-R

Niestety producent nie pokusił się o ujawnienie większej ilości detali, czy ceny. Możemy za to zobaczyć limitowaną maszynę na fotografiach w różnych wydaniach kolorystycznych. Jak widać przygotowano też ciekawe wersje kolorystyki wnętrza. Nowa edycja Nissana GT-R będzie prawdopodobnie jedną z ostatnich. Nie jest tajemnicą, że Nissan pracuje już nad kolejną generacją. Nowy GT-R ma przejść duże przemiany technologiczne. Według plotek pod maską może zagościć zelektryfikowany napęd. Inżynierowie myślą też nad implementacją czegoś na wzór systemu KERS z F1. Szacuje się, że nowy GT-R zaoferuje moc przeszło 600 KM. Nie pozostaje nic, jak cierpliwie czekać.
Nissan GT-R
Nissan GT-R
Nissan GT-R
Nissan GT-R
Nissan GT-R
Nissan GT-R
Nissan GT-R
Nissan GT-R
Nissan GT-R
Nissan GT-R

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Nissan GT-R w wersji dedykowanej tenisistce Naomi Osaka

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale High-TechDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Nissan GT-R w wersji dedykowanej tenisistce Naomi Osaka