Motoryzacja   »   Samochody   »   Noble M500 - prezentacja nowego superauta z silnikiem Forda

Samochody

rss

Noble M500 - prezentacja nowego superauta z silnikiem Forda

2018.07.18//  J. Kruczek
Noble M500 został zaprezentowany w przedprodukcyjnej wersji na Festiwalu Prędkości w Goodwood. Nowy model brytyjskiej marki słynącej z bezkompromisowych maszyn sportowych będzie celował w nieco mniej majętnych klientów. Choć nadal będziemy mieć do czynienia z prawdziwym superautem.
Noble M500 ma w założeniu być nieco mniejszym i słabszym bratem modelu M600. Na razie producent nie określił planowanych cen, ale z pewnością będą dużo niższe niż 300 tysięcy funtów jakie trzeba zapłacić za większy model. Wprowadzenie do oferty tańszego modelu ma pozwolić marce na przyciągnięcie nowych klientów.
Noble M500
Noble M500 Noble M500
Noble M500

Sercem sportowca zostanie dobrze znany 3,5-litrowy silnik EcoBoost V6 Forda. W tym wypadku jednostka ma generować około 550 KM. Napęd trafi na tylną oś za pośrednictwem automatycznej, dwusprzęgłowej skrzyni biegów. Takie wartości powinny być zadowalające.

Nadwozie Noble'a M500 przede wszystkim zostało podyktowane przez dbałość o aerodynamikę. Mimo to udało się stworzyć całkiem atrakcyjną maszynę. A to nie zawsze udawało się tej marce. Na razie nie zdążono z zaprojektowaniem wnętrza. Premiera gotowego produkcyjnego modelu ma nastąpić w przyszłym roku.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Monza Rally Show 2018 - klip z imprezy rajdowejWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Noble M500 - prezentacja nowego superauta z silnikiem Forda

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limitowane edycje aut    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    Robert Kubica    SUV    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale High-TechDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Noble M500 - prezentacja nowego superauta z silnikiem Forda