Motoryzacja   »   Samochody   »   Nowy Mercedes klasy E na pierwszych oficjalnych fotografiach

Samochody

rss

Nowy Mercedes klasy E na pierwszych oficjalnych fotografiach

2012.12.12//  J.Kruczek
Nowe wcielenie Mercedes klasy E pozostawało do tej pory tajemnicą. Wszystko się zmieniło za sprawą wycieku oficjalnych fotografii samochodu. Prawdopodobnie doszło do zaplanowanej akcji marketingowej, ale najważniejsze, że możemy już zobaczyć nową limuzynę i kombi z Niemiec.

Zasadniczo design nie jest zaskoczeniem poza jednym elementem. Z przodu znalazły się zespolone reflektory. Takiego rozwiązania w E-klasie nie stosowano od czasów modelu W124. Przez dłuższy czas stosowano rozdzielone reflektory, co było wyznacznikiem modelu. Nowy przód zyskał jednak na atrakcyjności i lepiej się komponuje z dynamiczną stylistyką.
Mercedes E
Mercedes E Mercedes E
Mercedes E

Przeprojektowano całe nadwozie, co znacznie odświeżyło linię. Z rewolucją się jednak nie spotkamy. Trochę zaskakują tylne światła, które mogą przywodzić na myśl niektóre modele BMW.
Wnętrze zdaje się opierać zmianom. Producent zastosował kilka drobnych zmian ergonomicznych objawiających się nowymi przyciskami. Kokpit nadal emanuje luksusem i zaawansowaniem technologicznym. Największe zmiany zaszły w kwestiach technologicznych. Na te informacje będziemy musieli jednak jeszcze poczekać. Oficjalna prezentacja powinna nastąpić już niedługo.

Mercedes E
Mercedes E
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Źródło: carscoop


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Nowy Mercedes klasy E na pierwszych oficjalnych fotografiach

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale LifestyleDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Nowy Mercedes klasy E na pierwszych oficjalnych fotografiach