Motoryzacja   »   Samochody   »   Pagani Huayra Roadster może zadebiutować w Genewie

Samochody

rss

Pagani Huayra Roadster może zadebiutować w Genewie

2017.01.06//  J. Kruczek
Pagani Huayra jest samochodem niesamowitym. Co prawda styl aut tej włoskiej marki może nie wszystkim przypadać do gustu, ale nie można im odmówić niesamowitego wykonania. Każde kolejne Pagani jest jeżdżącym dziełem sztuki. Nie inaczej jest w przypadku Huayry.

Pagani od dawna wspominało o otwartej wersji superauta. Huayra Roadster miała zostać zaprezentowana na słynnym Konkursie Elegancji w Pebble Beach. Producent w ostatniej chwili odwołał premierę i zapowiedział, że roadster ostanie pokazany w niedalekiej przyszłości. Teraz pojawiły się głosy, mówiące że nowy model zadebiutuje na marcowym salonie samochodowym w Genewie.
Pagania Huayra
Pagania Huayra Pagania Huayra
Pagania Huayra

Nie spodziewamy się rewolucji w napędzie. Zapewne pod maską znajdziemy dobrze znany silnik Mercedesa V12 z podwójnym doładowaniem generujący moc około 730KM mocy oraz równe 1000Nm. Podobnie, jak coupe przyspieszenie do setki powinno oscylować w okolicach 3,3. O osiągach zdecyduje także aktywna aerodynamika. Czekamy z niecierpliwością na premierę.
Pagania Huayra
Pagania Huayra
Pagania Huayra

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Pagani Huayra Roadster może zadebiutować w Genewie

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale SportDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Pagani Huayra Roadster może zadebiutować w Genewie