Motoryzacja   »   Sporty motorowe   »   Petrov prawdopodobnie pozostanie w ekipie Renault

Sporty motorowe

rss

Petrov prawdopodobnie pozostanie w ekipie Renault

2010.09.30//  P. Pokwicki
Vitaly Petrov prawdopodobnie zostanie w ekipie Renault, po tym jak niemieckie źródła podały, że trzech kandydatów wymienianych wcześniej jako następców Rosjanina, nie rozmawia już z francuskim zespołem.
Fińska gazeta Turun Sanomat poinformowała również, że Kimi Raikkonen nigdy nie był zainteresowany powrotem do Formuły 1, w barwach ekipy, która nie gwarantuje walki o tytuł mistrzowski.
Vitaly Petrov na GP Singapuru
Vitaly Petrov na GP Singapuru Vitaly Petrov - Renault F1
Vitaly Petrov na GP Singapuru

Niemieckie źródła twierdzą, że Adrian Sutil, Nick Heidfeld oraz Timo Glock nie rozmawiają już z zespołem Renault F1. Jako powód zerwania rozmów podano, że ekipa z Enstone jest bardzo blisko przedłużenia umowy z Petrovem.

Szef Renault, Eric Boullier, wypowiedział się ostatnio w sprawie ewentualnego zakontraktowania Raikkonena. Gazeta Turun Sanomat uważa jednak, że są to tylko zagrywki, mające na celu zdobycie jak największej kwoty od rosyjskich sponsorów.
Vitaly Petrov na GP Singapuru
Vitaly Petrov na GP Singapuru Vitaly Petrov - Renault F1
Vitaly Petrov na GP Singapuru

"Nie jestem zaniepokojony" - mówił w Singapurze Petrov, pytany o swoje miejsce w zespole - "Dlaczego ja mam się martwić? To oni powinni się martwić. Myślę, że będę kontynuował swoją pracę i wszystko będzie w porządku"
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Źródło: motorsport.com, v10.pl

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Motoryzacja   »   Sporty motorowe   »   Petrov prawdopodobnie pozostanie w ekipie Renault