Motoryzacja   »   Samochody   »   Porsche 911 GTS w najnowszej odsłonie

Samochody

rss

Porsche 911 GTS w najnowszej odsłonie

2017.01.14//  J. Kruczek
Porsche skrupulatnie odświeża wszystkie swoje modele z serii 911. Niedługo do salonów trafi wersja GTS w najnowszej budzie. Jeżeli ktoś oczekiwał rasowego brzmienia wolnossącej jednostki napędowej to niestety mamy złe wieści. Pod maską znalazł się 3-litrowy silnik z doładowaniem.

Porsche pożegnało się z fenomenalnym wolnossącym silnikiem 3.8. Teraz tylna oś będzie napędzana przez benzynowe 3-litry wspomagane dwoma turbinami. Taki zestaw dostarczy nam mocy 450KM oraz 550Nm momentu obrotowego. To w połączeniu ze skrzynią PDK ma się przełożyć na przyspieszenie do setki w czasie zaledwie 3.6. Opcjonalnie napęd może trafić na wszystkie koła.
Porsche 911 GTS
Porsche 911 GTS Porsche 911 GTS
Porsche 911 GTS

Lifting obejmuje nowe reflektory oraz świetnie prezentujące się tylne światła 3D. Z przodu znajdziemy także efektowny splitter z serii SportDesign. Auto będzie poruszać się na 20-calowych kołach z centralną śrubą mocującą. We wnętrzu zagościł nowy system multimedialny, a pakiet Sport Chrono dostępny będzie w standardzie. Tylko czy taki GTS jest wart zachodu, skoro zbliżył się do Turbo?
Porsche 911 GTS
Porsche 911 GTS
Porsche 911 GTS

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Porsche 911 GTS w najnowszej odsłonie

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale LifestyleDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Porsche 911 GTS w najnowszej odsłonie