Motoryzacja   »   Samochody   »   Porsche 918 Spyder ma problem z tylnym zawieszeniem

Samochody

rss

Porsche 918 Spyder ma problem z tylnym zawieszeniem

2017.01.08//  J. Kruczek
Porsche 918 Spyder jest obok McLarena P1 i Ferrari LaFerrari hiperautem ze ścisłej czołówki. Silnik V8 w połączeniu z jednostkami elektrycznymi zapewnia moc 887KM. To się przekłada na sprint do setki w czasie zaledwie 2,5 s. Mamy więc do czynienia z niezwykle zaawansowaną konstrukcją.
 
Nawet najdroższe i najbardziej zaawansowane modele zaliczają technologiczne wpadki. Tak się właśnie stało z Porsche 918 Spyde. Producent musi wezwać do serwisu 306 egzemplarzy poruszających się po USA. Usterka dotyczy tylnych wahaczy, głównie łożysk które mogą ulec awarii. Wszystkie modele zostaną bezpłatnie naprawione.
Porsche 918 Spyder
Porsche 918 Spyder Porsche 918 Spyder
Porsche 918 Spyder

918 Spyder już kilkukrotnie było wzywane do serwisu. Pierwsza akcja została przeprowadzona bez publicznego podania przyczyny. Następną usterką był element włókna węglowego mogący uszkodzić okablowanie w aucie, a całkiem niedawno odkryto problem z pasami bezpieczeństwa. Jak widać za skomplikowaną technologią idą spore problemy.
Porsche 918 Spyder
Porsche 918 Spyder
Porsche 918 Spyder
Porsche 918 Spyder
Porsche 918 Spyder

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
BMW M2 Competition - spojrzenie na wnętrzeWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Porsche 918 Spyder ma problem z tylnym zawieszeniem

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limitowane edycje aut    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    Robert Kubica    SUV    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Porsche 918 Spyder ma problem z tylnym zawieszeniem