Motoryzacja   »   Samochody   »   Porsche Boxster S RED 7 Edition - limitowany model na rynek holenderski

Samochody

rss

Porsche Boxster S RED 7 Edition - limitowany model na rynek holenderski

2013.04.22//  J.Kruczek
Porsche Boxster jest dość ciekawym samochodem, choć nie cieszy się tak dużą popularnością, jak droższa 911-tka. Niemiecki producent podejmuje próby zachęcenia klientów do tego modelu i w ten sposób powstają ciekawe wersje specjalne, jak najnowsza propozycja na holenderski rynek.

Limitowany model nazwano RED 7 Edition, co odnosi się do głównego motywu kolorystycznego oraz ilości wyprodukowanych sztuk. Do salonów wjedzie zaledwie siedem egzemplarzy limitowanego roadstera, a każda z nich została wyceniona na 119 935 euro.
Porsche Boxster
Porsche Boxster Porsche Boxster
Porsche Boxster

Pakiet wersji limitowanej obejmuje szaro-czerwone nadwozie wzbogacone o piękne, 20-calowe felgi kontrastujące z karoserią. Trzeba przyznać, że efekt jest dość dobry i miłośnicy marki mają powód żeby się skusić na ten wariant. Wnętrze odpowiada kolorystycznie nadwoziu i może się poszczycić bogatszym wyposażeniem. W standardzie znajdziemy np. system nagłośnienia Bose, zegarek liczący czas okrążeń, czy system nawigacji.
Porsche Boxster
Porsche Boxster Porsche Boxster
Porsche Boxster

Co ciekawe producent zadbał o zmiany mechaniczne. Obniżone i utwardzone zawieszenie ma zapewnić lepszą trakcję na torze. Zmieniono też wydech, który teraz będzie brzmiał bardziej rasowo. RED7 Edition będzie dostępna z 3,4-litrowym silnikiem generującym 315 KM. To pozwoli na osiągnięcie setki w czasie poniżej 5 sekund.
Porsche Boxster
Porsche Boxster
Porsche Boxster

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Źródło: porsche


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Porsche Boxster S RED 7 Edition - limitowany model na rynek holenderski

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale High-TechDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Porsche Boxster S RED 7 Edition - limitowany model na rynek holenderski