Motoryzacja   »   Samochody   »   Porsche Cayenne Coupe dostanie napęd hybrydowy w tym roku

Samochody

rss

Porsche Cayenne Coupe dostanie napęd hybrydowy w tym roku

2019.05.21//  J. Kruczek
Porsche Cayenne Coupe jest długo oczekiwanym SUVem z bardziej sportową linią. Producent na początek przygotował trzy wersje napędowe. I tak klienci mogą sięgnąć po podstawowy model z silnikiem V6 o mocy 335 KM, średni wariant S o mocy 434 KM oraz topowy model Turbo z silnikiem V8 o mocy 541 KM.
Bardziej cierpliwi mogą poczekać dłużej bowiem producent szykuje kolejne wersje napędowe dla swojego sportowego SUVa. W czasie imprezy dla mediów w Austrii przedstawiciele Porsche zapowiedzieli, że jeszcze w tym roku zadebiutuje wariant hybrydowy. Przygotowanie zelektryfikowanej wersji tego modelu nie jest chyba dla nikogo zaskoczeniem.
Porsche Cayenne Coupe
Porsche Cayenne Coupe Porsche Cayenne Coupe
Porsche Cayenne Coupe

Najpierw do klientów trafi wersja E-Hybrid korzystająca z napędu standardowego Cayenne E-Hybrid. Te model będzie oferował napęd o mocy 455 KM. Porsche zdradziło jednak, że w późniejszym czasie do sprzedaży trafi także wariant Turbo S E-Hybrid. Tu miałby zostać wykorzystany napęd bezpośrednio od zelektryfikowanej Panamery. I w tym wypadku SUV mógłby się pochwalić mocą 680 KM.
Porsche Cayenne Coupe
Porsche Cayenne Coupe
Porsche Cayenne Coupe

Porsche Cayenne Coupe dzieli sporo elementów technicznych z Lamborghini Urus i na koniec pojawiły się informacje o możliwej wersji wykorzystującej napęd włoskiego kuzyna. Tak skonfigurowany SUV miałby oferować nieco więcej wrażeń z jazdy. Jednak na razie nie ma potwierdzenia tych doniesień.
Porsche Cayenne Coupe
Porsche Cayenne Coupe
Porsche Cayenne Coupe

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Porsche Cayenne Coupe dostanie napęd hybrydowy w tym roku

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Porsche Cayenne Coupe dostanie napęd hybrydowy w tym roku