Motoryzacja   »   Samochody   »   Porsche Cayenne w specjalnej wersji Platinum Edition

Samochody

rss

Porsche Cayenne w specjalnej wersji Platinum Edition

2017.02.09//  J. Kruczek
Porsche już się szykuje do prezentacji trzeciej generacji modelu Cayenne. Największy SUV marki jest już trochę obecny na rynku i niestety zdążył się zestarzeć. Mniejszy Macan okazuje się znacznie ciekawszą ofertą dla klientów. Nim poznamy nową generację przyjdzie nam pożegnać model specjalną wersją Platinum Edition.

Limitowana edycja SUVa ma się cechować większymi felgami, błyszczącymi czarnymi wstawkami we wnętrzu oraz specjalnymi emblematami. Producent szykuje pakiet modyfikacji dla Cayenne S oraz Cayenne S diesel. Niestety z ujawnionych informacji wynika, że chodzi jedynie o detale stylistyczne. Szkoda, ponieważ na pożegnanie przydałoby się ekstremalne wydanie o zwiększonej mocy.
Porsche Cayenne
Porsche Cayenne Porsche Cayenne
Porsche Cayenne

W 2002 roku kiedy Porsche wprowadziło na rynek SUV-a, nikt się nie spodziewał tak wielkiego sukcesu. Dziś to SUVy napędzają dochody marki i Porsche musi się starać o utrzymanie interesującej oferty. Nowa edycja zapewne przyciągnie trochę klientów, ale dla większości będzie tylko rynkowa ciekawostka w oczekiwaniu na nową generację popularnego Cayenne.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
BMW X5 2019 - SUV podczas testówWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Porsche Cayenne w specjalnej wersji Platinum Edition

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limitowane edycje aut    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    Robert Kubica    SUV    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Najnowszej zapowiedzi doczekał się właśnie nowy film producentów ze studia Blumhouse, który wręcz...

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale LifestyleDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Porsche Cayenne w specjalnej wersji Platinum Edition