Motoryzacja   »   Samochody   »   Porsche Cayenne w specjalnej wersji Platinum Edition

Samochody

rss

Porsche Cayenne w specjalnej wersji Platinum Edition

2017.02.09//  J. Kruczek
Porsche już się szykuje do prezentacji trzeciej generacji modelu Cayenne. Największy SUV marki jest już trochę obecny na rynku i niestety zdążył się zestarzeć. Mniejszy Macan okazuje się znacznie ciekawszą ofertą dla klientów. Nim poznamy nową generację przyjdzie nam pożegnać model specjalną wersją Platinum Edition.

Limitowana edycja SUVa ma się cechować większymi felgami, błyszczącymi czarnymi wstawkami we wnętrzu oraz specjalnymi emblematami. Producent szykuje pakiet modyfikacji dla Cayenne S oraz Cayenne S diesel. Niestety z ujawnionych informacji wynika, że chodzi jedynie o detale stylistyczne. Szkoda, ponieważ na pożegnanie przydałoby się ekstremalne wydanie o zwiększonej mocy.
Porsche Cayenne
Porsche Cayenne Porsche Cayenne
Porsche Cayenne

W 2002 roku kiedy Porsche wprowadziło na rynek SUV-a, nikt się nie spodziewał tak wielkiego sukcesu. Dziś to SUVy napędzają dochody marki i Porsche musi się starać o utrzymanie interesującej oferty. Nowa edycja zapewne przyciągnie trochę klientów, ale dla większości będzie tylko rynkowa ciekawostka w oczekiwaniu na nową generację popularnego Cayenne.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Porsche Cayenne w specjalnej wersji Platinum Edition

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Porsche Cayenne w specjalnej wersji Platinum Edition