Motoryzacja   »   Samochody   »   Porsche Cayman i Boxster w podrasowanych wersjach GTS

Samochody

rss

Porsche Cayman i Boxster w podrasowanych wersjach GTS

2017.10.22//  J. Kruczek
Porsche regularnie poszerza ofertę o nowe wersje swoich modeli. Jedną z najbardziej cenionych odmian jest GTS i właśnie doczekały się jej modele Cayman oraz Boxster. Modele oznaczone jako 718 w wersji GTS kuszą sportowymi emocjami.

Tradycyjnie już dla serii GTS auta otrzymały przyciemnione klosze lamp oraz czarne detale nadwozia polakierowanego na czerwono. Całość tworzy obraz bardzo atrakcyjnych samochodów. Dzięki zmianom w zakresie układu dolotowego oraz turbosprężarki 2,5-litrowy silnik generuje obecnie 365KM i 430Nm. To oraz niska masa przekładają się na przyspieszenie do setki w czasie 4,1s i maksymalnie mogą pojechać nawet 290 km/h.
Porsche 718 GTS
Porsche 718 GTS Porsche 718 GTS
Porsche 718 GTS

Na standardowym wyposażeniu znalazły się takie elementy, jak układ Porsche Torque Vectoring oraz zawieszenie z systemem PASM znacznie ułatwiające szybkie wchodzenie w zakręty. Póki co nie zdradzono cen obowiązujących w Polsce. Za zachodnią granicą Caymana wyceniono na 76 tys. euro, natomiast za Boxstera trzeba zapłacić 78 tys. euro.
Porsche 718 GTS
Porsche 718 GTS
Porsche 718 GTS

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Porsche Cayman i Boxster w podrasowanych wersjach GTS

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale KulturaDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Porsche Cayman i Boxster w podrasowanych wersjach GTS