Motoryzacja   »   Samochody   »   Porsche Exclusive zaprezentowało swoją wizję nowego 911

Samochody

rss

Porsche Exclusive zaprezentowało swoją wizję nowego 911

2019.01.25//  J. Kruczek
Nowe Porsche 911 tak jak inne maszyny marki może zostać oddane w ręce dywizji Porsche Exclusive. W ten sposób klienci mogą zdobyć unikatowy egzemplarz. Dywizja pokazała właśnie swój pierwszy projekt na bazie generacji 992.
Porsche Exclusive wykorzystało 911 Carrera 4S. I tak na zewnątrz możemy zobaczyć dach z włókna węglowego, co nie tylko robi efekt wizualny, ale też obniża środek ciężkości maszyny. Z lekkie karbonu wykonano również osłony lusterek. W nadkolach możemy zobaczyć specjalne pięcioramienne, dwukolorowe felgi obute w opony Michelin Pilot Sport.
Porsche Exclusive
Porsche Exclusive Porsche Exclusive
Porsche Exclusive

Projektanci postawili także na przyciemnione reflektory LED Matrix oraz szyby. Zastosowano także czarne litery w napisach oznaczających markę i model, a także czarne końcówki wydechu. We wnętrzu króluje czerń skóry przełamana zielonymi pasami i wykończeniem obrotomierza. Na kole kierownicy znalazła się Alcantara, a standardowe fotele wymieniono na bardziej sportowe.

Porsche Exclusive
Porsche Exclusive
Prezentowane Porsche 911 wygląda efektownie, ale niestety za wizualnymi modyfikacjami nie poszły zmiany w napędzie. Tym samym dostajemy 3-litrowy silnik twin-turbo o mocy 444 KM i momencie obrotowym 530 Nm.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Porsche Exclusive zaprezentowało swoją wizję nowego 911

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale LifestyleDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Porsche Exclusive zaprezentowało swoją wizję nowego 911