Motoryzacja   »   Samochody   »   Porsche Panamera GTS - ostrzejsze wydanie limuzyny

Samochody

rss

Porsche Panamera GTS - ostrzejsze wydanie limuzyny

2018.10.17//  J. Kruczek
Odświeżone Porsche Panamera w końcu doczekało się ostrzejszej wersji GTS. Dzięki temu klienci mogą sięgnąć po jeszcze szybsze wcielenie tej maszyny.
Limuzyna w tej wersji może się pochwalić czterolitrowym motorem z podwójnym doładowaniem, o solidnej mocy 453 KM i momencie obrotowym 620 Nm. To oznacza, że mamy do czynienia ze wzrostem o 19 KM i 100 Nm względem poprzednika. Silnik sparowano z ośmiobiegową skrzynią PDK oraz napędem na wszystkie koła.
Porsche Panamera GTS
Porsche Panamera GTS Porsche Panamera GTS
Porsche Panamera GTS

Nowe Porsche Panamera GTS będzie dostępne w standardowym nadwoziu, jak i Sport Turismo. Obie wersje mają przyspieszać do setki w czasie 4,1 s, a prędkość maksymalna wyniesie 292 km/h. Porsche Panamera GTS w standardzie otrzyma pneumatyczne, adaptacyjne zawieszenie obniżone o 10 mm względem serii. Producent wyposażył limuzynę także w wydajniejszy układ hamulcowy oraz system Porsche Active Suspension Managment.
Porsche Panamera GTS
Porsche Panamera GTS
Porsche Panamera GTS

Nadwozie zdobią charakterystyczne czarne dodatki nadwozia, z których znane są wersje GTS. Pojazd postawiono na 20-calowych felgach obutych w sportowe opony. Wnętrze zdobi Alcantara oraz elementy z anodyzowanego aluminium. W standardzie otrzymujemy również pakiet Sport Chrono.

Porsche Panamera GTS zadebiutował już w ofercie salonów marki. Niemieckie ceny startują od poziomu 138 493 euro za podstawową wersję i 141 349 euro za Sport Turismo.
Porsche Panamera GTS
Porsche Panamera GTS
Porsche Panamera GTS
Porsche Panamera GTS

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Porsche Panamera GTS - ostrzejsze wydanie limuzyny

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale ExtremeDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Porsche Panamera GTS - ostrzejsze wydanie limuzyny