Motoryzacja   »   Samochody   »   Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid - najmocniejsze wcielenie limuzyny

Samochody

rss

Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid - najmocniejsze wcielenie limuzyny

2017.02.27//  J. Kruczek
Porsche w ostatnich latach mocno eksperymentuje ze swoją ofertą. Ta podzieliła się na klasyczne auta sportowe oraz inne twory dla osób lubiących szpanować drogimi samochodami. W tej kategorii już niedługo zadebiutuje nowa wersja Panamery. I będzie to bardzo mocna hybryda .

Porsche Turbo S E-Hybrid będzie napędzany mocarnym silnikiem 8-cylindrowym sprzężonym z motorem elektrycznym. Zestaw ma łącznie oferować 680KM i 850Nm. Komputer sterujący został zapożyczony z Porsche 918 Spyder, a całością będzie zawiadywać skrzynia PDK o ośmiu przełożeniach. Jak widać podstawy są bardzo solidne.
Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid
Porsche Panamera Porsche Panamera
Porsche Panamera

Mimo iż mamy do czynienia z limuzyną i to nie lekką to przyspieszenie robi potężne wrażenie. Auto przyspieszy do setki w czasie zaledwie3,4s a prędkość maksymalną osiągnie na progu 310 km/h. Jeżeli będziemy chcieli podróżować na samym silniku elektrycznym to czeka nas zasięg  50 km. Sportowa limuzyna ma się też pochwalić spalaniem 2,9-litra. Oczywiście wszystko zależy od sposobu użytkowania.  Niestety tanio nie będzie i za hybrydowa Panamerę trzeba zapłacić 903 630 zł.
Porsche Panamera
Porsche Panamera
Porsche Panamera

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid - najmocniejsze wcielenie limuzyny

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale ExtremeDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid - najmocniejsze wcielenie limuzyny