Sporty motorowe

Porsche Supercup: Jakub Giermaziak bezkonkurencyjny na Hungaroringu!

2014.07.27//  M. Mikołajczyk
Zwycięstwem Kuby Giermaziaka zakończył się niedzielny wyścig z serii Porsche SuperCup. Polak stanął na wysokości zadania i pewnie obronił pierwsze miejsce, które zajął w sobotnich kwalifikacjach. Nasz reprezentant odniósł swój trzeci triumf w tym sezonie, powiększając tym samym swoją przewagę w klasyfikacji generalnej cyklu.
Porsche Supercup
Robert Lukas

Biało–czerwony powtórzył więc na słynnym Hungaroringu swój wyczyn z 2011 roku, gdy także nie miał sobie równych. Drugie miejsce zajął w wyścigu Nicki Thiim, a skład podium uzupełnił Earl Bamber. Swoją lokatę z eliminacji poprawił o cztery „oczka” Robert Lukas, który ukończył zmagania na 11. pozycji.