Motoryzacja   »   Samochody   »   Porsche Taycan Cross Turismo zadebiutuje na rynku w 2020 roku

Samochody

rss

Porsche Taycan Cross Turismo zadebiutuje na rynku w 2020 roku

2019.03.19//  J. Kruczek
Porsche Taycan Cross Turismo do tej pory funkcjonowało jako niepotwierdzona spekulacja. Jednak producent postanowił nie trzymać swoich klientów w niepewności i zapowiedział, że ten model zadebiutuje już w 2020 roku. A to oznacza przyspieszenie prac nad elektryfikacją.
Wszystkie spekulacje skupiały się na premierze w 2021 roku. Sam producent podkreślał, że jeżeli dojdzie do debiutu uterenowionej limuzyny to będzie ona mieć miejsce najwcześniej w 2021 roku. Jak widać plany przyspieszono i auto bazujące na koncepcie Mission E Cross Turismo trafi na rynek znacznie wcześniej. I co ważne faktycznie model ten będzie kolejną wersją nadwoziową elektrycznego Taycana.
Porsche Taycan Cross Turismo
Porsche Taycan Cross Turismo Porsche Taycan Cross Turismo
Porsche Taycan Cross Turismo

Porsche Taycan Cross Turismo zalicza się do kategorii tak zwanych CUVów, czyli uterenowionych kombi. Propozycja Porsche będzie interesującą alternatywą dla Mercedesa E All-Terrain czy Audi A6 Allroad. Porsche Taycan Cross Turismo będzie bazować na napędzie Taycana, więc możemy liczyć na silniki elektryczne o łącznej mocy przeszło 600 KM. CUV zachowa sportowe osiągi i przyspieszy do setki w czasie około 3,5 s. Szczegóły produkcyjnego modelu zostaną zdradzone w późniejszym czasie.
Porsche Taycan Cross Turismo
Porsche Taycan Cross Turismo
Porsche Taycan Cross Turismo
Porsche Taycan Cross Turismo
Porsche Taycan Cross Turismo

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Rally Estonia 2019 - efektowne ujęcia z rajduWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Porsche Taycan Cross Turismo zadebiutuje na rynku w 2020 roku

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limitowane edycje aut    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

  • Często grasz  godzinami, a kiedy skończysz, czujesz, że twoje plecy i szyja cię bolą...

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale High-TechDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Porsche Taycan Cross Turismo zadebiutuje na rynku w 2020 roku