Motoryzacja   »   Tuning   »   Posaidon Mercedes-AMG E63 - limuzyna o szalonej mocy 1000KM i 1500Nm

Tuning

rss

Posaidon Mercedes-AMG E63 - limuzyna o szalonej mocy 1000KM i 1500Nm

2018.01.03//  J. Kruczek
Obecna generacja Mercedesa-AMG E63 korzysta z mocnego silnika V8 o pojemności 4-litrów. Jednak w poprzedniku znajdował się pojemniejszy motor co sprawiało, że był bardziej wdzięczny przy modyfikacjach. Ostatnio tuner Posaidon wziął na warsztat poprzednią odsłonę niemieckiej limuzyny i wprowadził ją do mocowego przedziału okupowanego między innymi przez Bugatti Veyrona.

Tuner wziął na warsztat model E63 AMG z silnikiem 5,5-litra. Przeprowadzono takie zmiany, jak m.in. powiększenie pojemności do 6,5-litra, wzmocnienie całego osprzętu oraz wymiana skrzyni biegów na mocniejszy 7-stopniowy dwusprzęgłowy automat. Takie zmiany przełożyły się na moc 1000KM i 1500Nm.
Posaidon Mercedes-AMG E63
Posaidon Mercedes-AMG E63 Posaidon Mercedes-AMG E63
Posaidon Mercedes-AMG E63

Tarcze hamulcowe zostały wymienione na wersje węglowo-ceramiczne. Wizualnie otrzymamy między innymi efektowne oklejenie w formie kamuflarzu oraz charakterystyczne trójzęby Posejdona. Pojawiły się również carbonowe dodatki, a całość mimo wszystko zachowano w bardzo wysmakowanym stylu. Tuner nie zdradził osiągów auta, ale z pewnością mamy do czynienia z dynamiczną zabawką.
Posaidon Mercedes-AMG E63
Posaidon Mercedes-AMG E63
Posaidon Mercedes-AMG E63

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Posaidon Mercedes-AMG E63 - limuzyna o szalonej mocy 1000KM i 1500Nm

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale SportDo góry  //  Motoryzacja   »   Tuning   »   Posaidon Mercedes-AMG E63 - limuzyna o szalonej mocy 1000KM i 1500Nm