Motoryzacja   »   Sporty motorowe   »   Przerwano wybudzanie Schumachera ze śpiączki

Sporty motorowe

rss

Przerwano wybudzanie Schumachera ze śpiączki

2014.02.24//  P. Rączka
Magazyn "Focus", a wraz z nim dziennik "Bild" donoszą, że przerwano wybudzanie Michael Schumachera ze śpiączki farmakologicznej, które rozpoczęło się pod koniec styczna. Prawdopodobnie pojawiły się pewne powikłania, co spowodowało, iż proces ten musiał zostać przerwany. Nie wiadomo kiedy ma zostać podjęta próba wznowienia wybudzania, a także nie są znane żadne szczegóły w tej sprawie. Wielokrotny mistrz świata Formuły 1 przebywa od 29 grudnia 2013 roku w szpitalu w Grenoble, gdzie przetransportowano go po wypadku, jakiemu uległ na stoku narciarskim.
Przerwano wybudzanie Schumachera ze śpiączki
Przerwano wybudzanie Schumachera ze śpiączki
Przerwano wybudzanie Schumachera ze śpiączki

Felipe Massa kilka dni temu odwiedził Schumachera i bardzo optymistycznie wypowiadał się o zdrowiu swojego kolegi. - On śpi, wygląda normalnie i w pewien sposób poruszył ustami. Byłem bardzo zadowolony, że mogłem spędzić z nim dłuższą chwilę. Dużo mu opowiadałem o tym, jak funkcjonuje nasza ekipa, o nowym bolidzie. Starałem się przekazać mu pozytywną energię. To jest bardzo silna osoba. Mocno wierzę w to, że pewnego dnia powróci on do normalnej egzystencji - powiedział Brazylijczyk.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Przerwano wybudzanie Schumachera ze śpiączki

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale SportDo góry  //  Motoryzacja   »   Sporty motorowe   »   Przerwano wybudzanie Schumachera ze śpiączki