Motoryzacja   »   Sporty motorowe   »   Rajd Dakar: Spalony samochód Adama Małysza! Znakomita jazda Krzysztofa Hołowczyca!

Sporty motorowe

rss

Rajd Dakar: Spalony samochód Adama Małysza! Znakomita jazda Krzysztofa Hołowczyca!

2015.01.05//  M. Mikołajczyk
Nie tak miała wyglądać tegoroczna przygoda Adama Małysza z Rajdem Dakar. Były polski skoczek rywalizację na pustyni rozpoczął od niezłej, 18. pozycji na pierwszym etapie i pełen optymizmu wsiadał w poniedziałek wspólnie z Rafałem Martonem do samochodu SMG Buggy.

Nasza załoga jeszcze na przedostatnim punkcie pomiaru czasu uzyskała na drugim odcinku 21. czas, ale potem przeżyła niespodziewany dramat. Jak informuje na Twitterze dziennikarz RadiaZet, Mikołaj Kruk auto „Orła z Wisły” i jego pilota na ostatnich kilometrach doszczętnie się spaliło razem z ich paszportami. Biało-czerwoni z tej awarii wyszli na szczęście bez szwanku, ale kontynuować rajdu mogli już nie będą.
Adam Małysz
Krzysztof Hołowczyc
Krzysztof Hołowczyc

Znacznie lepiej 5 stycznia 2015 roku wspominał będzie Krzysztof Hołowczyc. „Hołek” zaczął dość ostrożnie, ale potem wyraźnie podkręcił tempo i zajmuje obecnie czwarte miejsce w klasyfikacji generalnych. Ponownie równych na trasie nie miał sobie Naser Al.-Atiyah. Katarczyk pewnie wyprzedził kierowców Toyoty – Giniela de Villiersa oraz Bernarda Ten Brinke’a. Warto pochwalić również Marka Dąbrowskiego, który awansował na czternastą lokatę.
Adam Małysz
Adam Małysz
Adam Małysz

Klasyfikacja po 2. etapie Rajdu Dakar (samochody):
1. Al Attiyah Mini 6:19,40
2. De Villiers Toyota +07,42
3. Ten Brinke Toyota +09,42
4. Hołowczyc Mini +10,28
5. Wasiljew Mini +17,23
14. Dąbrowski Toyota +34,52
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Źródło: twitter.com/dakar.com


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Rajd Dakar: Spalony samochód Adama Małysza! Znakomita jazda Krzysztofa Hołowczyca!

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale KulturaDo góry  //  Motoryzacja   »   Sporty motorowe   »   Rajd Dakar: Spalony samochód Adama Małysza! Znakomita jazda Krzysztofa Hołowczyca!