Motoryzacja   »   Tuning   »   Range Rover SDV8 - kolejny absurdalny pakiet od Mansory

Tuning

rss

Range Rover SDV8 - kolejny absurdalny pakiet od Mansory

2013.07.10//  J. Kruczek
Mansory słynie z pakietów tuningowych zakrawających o absurd. Większość pojazdów opuszczających garaże tunera szokuje i to nie w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Dziś jednak możemy oglądnąć Range Rovera, który na pierwszy rzut oka zdaje się być dość dobrze przerobiony, o ile ktoś lubi tuningować terenówki na styl sportowy.
Range Rover SDV8 Mansory
Range Rover SDV8 Mansory Range Rover SDV8 Mansory
Range Rover SDV8 Mansory

Range Rover został poszerzony o 60 mm i doposażony w body kit obejmujący nakładki zderzaków i progów oraz dodatkowy spojler. Niektóre elementy zostały zastąpione wstawkami z włókna węglowego, co pełni głównie wizualny zabieg. Dość dobrze prezentują się 22-calowe koła, choć sam wzór felg nie należy do najpiękniejszych.

Range Rover SDV8 Mansory
Mansory niestety musiało dorzucić trochę absurdu. O ile z zewnątrz auto jest całkiem dobrze przygotowane to już w środku mamy do czynienia z prawdziwym bałaganem. Piękne i luksusowe wnętrze zastąpiono mieszanką wszystkich możliwych materiałów. I tak w kokpicie znajdziemy aluminium, carbon, drewno i skórę. Wszystko spasowane tak, że ciężko patrzeć bez bólu oczu. Mimo to nie wątpimy, że znajdą się klienci na tak przygotowany pojazd.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Źródło: wcf


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Range Rover SDV8 - kolejny absurdalny pakiet od Mansory

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

  • Wiele osób zastanawia się, czy warto kupić iPada. Warto zaznaczyć, że jest to jeden z flagowych...

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Motoryzacja   »   Tuning   »   Range Rover SDV8 - kolejny absurdalny pakiet od Mansory