Motoryzacja   »   Samochody   »   Range Rover Sport PHEV - brytyjski SUV zdobył Bramę do Nieba

Samochody

rss

Range Rover Sport PHEV - brytyjski SUV zdobył Bramę do Nieba

2018.02.13//  J. Kruczek
Range Rover Sport PHEV jest autem po które sięgają głównie osoby unikające jazdy w terenie. Producent jednak na każdym kroku przypomina, że to prawdziwy Land Rover, który jest zdolny do pokonania każdej przeszkody. I tak ostatnio model ten wjechał schodami na Bramę do Nieba w Chinach.
Brama do Nieba w górach Tianmen to jedno z najpiękniejszych i najbardziej charakterystycznych miejsc w Chinach. Do tej niezwykłej formacji skalnej na szczycie prowadzą schody składające się z 999 stopni o nachyleniu 45 stopni. Range Rover Sport PHEV wyjechał górką drogą pod schody po czym je pokonał stając się tym samym pierwszym samochodem, który osiągnął Bramę do Nieba.
Range Rover Sport PHEV
Range Rover Sport PHEV Range Rover Sport PHEV
Range Rover Sport PHEV

SUVa poprowadził Ho-Pin Tung reprezentujący Jaguara w Formule E. Kierowca mający na swoim koncie między innymi zwycięstwo w Le Mans w kategorii LMP2 przyznał, że to jedna z najbardziej szalonych rzeczy jakie zrobił samochodem. Wyjazd na tak strome schody musiał być faktycznie ciekawym przeżyciem. Powyżej możecie zobaczyć nagranie z tego wyczynu.
Range Rover Sport PHEV
Range Rover Sport PHEV
Range Rover Sport PHEV

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Range Rover Sport PHEV - brytyjski SUV zdobył Bramę do Nieba

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Range Rover Sport PHEV - brytyjski SUV zdobył Bramę do Nieba