Motoryzacja   »   Samochody   »   Renault Samsung XM3 Inspire - Arkana w wersji na rynek koreański

Samochody

rss

Renault Samsung XM3 Inspire - Arkana w wersji na rynek koreański

2019.04.01//  J. Kruczek
Renault Arkana zadebiutowało jako koncept w zeszłym roku. Francuski SUV z nadwoziem coupe był pokazywany w Rosji i to tam ma być główny rynek zbytu. Producent podkreślał jednak, że auto może też trafić na inne rynki i teraz dowiedzieliśmy się, że jednym z nich będzie Korea Południowa.
Auto zadebiutowało w Korei, jako Renault Samsung XM3 Inspire. I co ważne pod marką Samsunga pokazano już produkcyjną wersję SUVa, co daje pogląd na to, jak będzie się prezentować finalnie Arkana. Trzeba przyznać, że SUV prezentuje się bardzo dobrze. Auto mogłoby swobodnie konkurować z liderami segmentu.
Renault Samsung XM3 Inspire
Renault Samsung XM3 Inspire Renault Samsung XM3 Inspire
Renault Samsung XM3 Inspire

Renault Samsung XM3 Inspire według zapowiedzi trafi na rynek w pierwszej połowie 2020 roku. Jakie pojawiły się zmiany względem Arkany? W zasadzie jest ich bardzo mało. Najważniejsza zmiana to oczywiście znaczki marki Samsung. Białe nadwozie zdobią pomarańczowe wstawki w progach i zderzakach. W nadkolach SUVa znajdziemy ciemniejsze 19-calowe felgi.
Renault Samsung XM3 Inspire
Renault Samsung XM3 Inspire
Renault Samsung XM3 Inspire

Niestety ponownie nie zaprezentowano wnętrza nowego modelu. Szkoda, bowiem w przypadku Arkana też pominięto ten element. Renault Samsung XM3 Inspire ma być montowany w koreańskiej fabryce marki.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Rally Estonia 2019 - efektowne ujęcia z rajduWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Renault Samsung XM3 Inspire - Arkana w wersji na rynek koreański

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limitowane edycje aut    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

  • Często grasz  godzinami, a kiedy skończysz, czujesz, że twoje plecy i szyja cię bolą...

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale High-TechDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Renault Samsung XM3 Inspire - Arkana w wersji na rynek koreański