Motoryzacja   »   Samochody   »   Rolls-Royce Phantom - producent zapowiada wyjątkowy egzemplarz na 115-lecie marki

Samochody

rss

Rolls-Royce Phantom - producent zapowiada wyjątkowy egzemplarz na 115-lecie marki

2019.05.13//  J. Kruczek
Rolls-Royce wraz z domem aukcyjnym RM Sotheby's zapowiedziały specjalny egzemplarz limuzyny Phantom. Auto powstanie w ramach obchodów 115-tych urodzin brytyjskiej marki i trafi na aukcję jesienią bieżącego roku.
Póki co nie ujawniono detali rocznicowego egzemplarza. Producent określa szykowaną limuzynę mianem jednorazowego egzemplarza co sugeruje naprawdę wyjątkowe zabiegi. Póki co możemy zobaczyć jedną grafikę zwiastującą projekt. Ta pokazuje, że Rolls-Royce Phantom przybierze kolor jasno-czerwony. Możemy też liczyć na unikatowe elementy zdobiące nadwozie.
Rolls-Royce Phantom
Rolls-Royce Phantom Rolls-Royce Phantom
Rolls-Royce Phantom

Co do wnętrza to Rolls-Royce zapowiada ręcznie wykonane, skórzane dzieło sztuki. Niewykluczone, że kolorystyka podąży za nadwoziem co by oznaczało czerwoną skórę. Być może cała tapicerka skórzana będzie właśnie w takim kolorze. Wypadałoby także zadbać o kilka unikatowych elementów wyposażenia, które faktycznie wybiegną poza standardową ofertę.
Rolls-Royce Phantom
Rolls-Royce Phantom
Rolls-Royce Phantom

Według szacunków Rolls-Royce Phantom może osiągnąć cenę nawet około 1 miliona dolarów. Jeżeli nie uda się dobić do takiej sumy to i tak powinna ona być większa niż cena za pierwszy egzemplarz Phantoma ósmej generacji. A to oznaczałoby kwotę przeszło 780 000 dolarów.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Rolls-Royce Phantom - producent zapowiada wyjątkowy egzemplarz na 115-lecie marki

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale High-TechDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Rolls-Royce Phantom - producent zapowiada wyjątkowy egzemplarz na 115-lecie marki