Motoryzacja   »   Samochody   »   Rolls Royce Wraith - szokująca przemiana u Wald International

Samochody

rss

Rolls Royce Wraith - szokująca przemiana u Wald International

2015.11.12//  J. Kruczek
Japończycy uwielbiają tuning i tamtejsze firmy co chwilę prezentują bogate pakiety modyfikacji dla najróżniejszych samochodów. Ostatnio na warsztat Wald International trafił luksusowy Rolls Royce Wraith. Trzeba przyznać, że to miła odmiana po licznych przeróbkach Ferrari i Lamborghini.

Wald jest od dawana wierne jednej zasadzie: "Albo grubo, albo wcale". Wiele osób ma podejście tunera za nieco tandetne. Mimo to w większości projektów poszerzenia dobrze robią sportowym autom. Ferrari czy Lambo wyglądają po tuningu niczym torowe bestie. Nie zawsze jednak stosowane przeróbki dobrze wpływają na odbiór auta.
Rolls Royce Wraith
Rolls Royce Wraith Rolls Royce Wraith
Rolls Royce Wraith

Dostojny Rolls nie do końca pasuje do tej koncepcji. Jak widać na zdjęciach auto zostało ubrane w kompletny body kit zmieniający praktycznie wszystkie elementy nadwozia. Zapewne znajdą się zainteresowani takimi zmianami, ale mimo wszystko Rolls wygląda niczym odpustowa zabawka, a nie luksusowy model. Tuner zajął się tylko wyglądem i mamy wrażenie, że musi jeszcze popracować nad tą wizją.
Rolls Royce Wraith
Rolls Royce Wraith Rolls Royce Wraith
Rolls Royce Wraith

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Źródło: carscoops


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Rolls Royce Wraith - szokująca przemiana u Wald International

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale LifestyleDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Rolls Royce Wraith - szokująca przemiana u Wald International