Motoryzacja   »   Samochody   »   Rolls Royce Wraith w wersji poświęconej żeglarstwu

Samochody

rss

Rolls Royce Wraith w wersji poświęconej żeglarstwu

2016.04.13//  J. Kruczek
Nie jest tajemnicą, że większość klientów Rolls Royce`a kocha się także w szybkich łódkach i luksusowych jachtach. Właśnie dlatego dla brytyjskiej marki tworzenie specjalnych wersji nawiązujących do żeglarstwa nie jest niczym nadzwyczajnym. Właśnie takiej edycji doczekał się model Wraith.

Samochód może się pochwalić wyjątkowym, błękitnym lakierem nadwozia określonym jako Arabian Blue. W kabinie znajdziemy ciemnobrązowe wnętrze wykończone najszlachetniejszą skórą i drewnem. Wszystko ma przynosić na myśl najbardziej luksusowe łodzie. Raczej nikt nie będzie narzekał na braki komfortu.
Rolls Royce Wraith
Rolls Royce Wraith Rolls Royce Wraith
Rolls Royce Wraith

W niektórych miejscach znajdziemy logo edycji specjalnej. Producent nie zdradził szczegółów na temat wyposażenia. Podejrzewamy jednak, że będzie to jeden z najbardziej luksusowych egzemplarzy. Na rynek trafi kilka egzemplarzy, ale ich ceny także pozostają tajemnicą. Nie jest to nic nadzwyczajnego. Zazwyczaj luksusowe marki kryją przed światem koszta związane z ich najbardziej wyjątkowymi modelami.

Rolls Royce Wraith
Rolls Royce Wraith
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Źródło: carscoops


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Rolls Royce Wraith w wersji poświęconej żeglarstwu

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale High-Tech

  • Wiele osób zastanawia się, czy warto kupić iPada. Warto zaznaczyć, że jest to jeden z flagowych...

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Rolls Royce Wraith w wersji poświęconej żeglarstwu